30.06.2023

Noslēdzies programmas “Latviešu valodas mācības Ukrainas civiliedzīvotājiem” projekts Nr. 2023.LV/LVUKR/07

  1. gada 30. jūnijā noslēdzies Daugavpils Universitātes Mūžizglītības, kultūras un zinātnes komunikācijas biedrība “Intelekta parks” īstenotais Sabiedrības integrācijas fonda Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “Latviešu valodas mācības Ukrainas civiliedzīvotājiem” projekts Nr. 2023.LV/LVUKR/07.

Projekta laikā latviešu valodu A1 līmenī apguva 108, A2 līmenī 84, B1 līmenī 48 Ukrainas civiliedzīvotāji. Kursu dalībnieki cītīgi mācījās gan nodarbībās, gan arī patstāvīgi. Mūsu pedagogi rūpējās ne tikai par augstas kvalitātes mācībām, bet arī par pozitīvo un brīvo atmosfēru nodarbību laikā. Mēs esam ļoti gandarīti par šādu sadarbību un kursanti ir pateicīgi par kuros iegūtajām zināšanām un jauno paziņu loku.

Ekaterina: Milzīgs paldies par kursiem! Esmu ļoti apmierināta, ka mums bija tik brīnišķīgs pedagogs kā Ilona, kura ļoti rūpīgi attiecās pret saviem kursantiem un pastāvīgi pārbaudīja rakstīšanas mājasdarbus, kas palīdzēja labāk apgūt gramatiku un kopumā uzlabot valodas prasmes līmeni. Liels Jums paldies!

Sehii: Esmu priecīgs satikties ar saviem grupas biedriem klātienes nodarbībās un ļoti pateicos mūsu profesionālajai skolotājai!