Mūsu stāsts

Biedrība “Intelekta parks” ir nozīmīgs Latvijas nevalstiskā sektora pārstāvis izglītības, zināšanu sabiedrības un kultūras aprites jomā Latvijas un starptautiskā mērogā. Biedrības nosaukums – “Intelekta parks” ir vēstījums mūsu sadarbības partneriem un klientiem – mums ir jauda katram izaicinājumam izgudrot efektīvu un inovatīvu risinājumu; vienlaikus mums rūp profesionālā un labbūtības ekosistēma, kurā sadarbojamies ar mūsu intelektuālo produktu un pakalpojumu saņēmējiem.

“Intelekta parks” ir mezgla punkts un sadarbības platforma akadēmiskās vides, tehnoloģisko un radošo nozaru pārstāvjiem, studentiem, jauniešiem, senioriem, sociālās vides ekspertiem. Katram, kas nāk pie mums ar idejām, iniciatīvām, vēlmi sadarboties tiks piedāvāta atbilstoša pašizpausmes niša. Mēs augstu vērtējam prasmi ģenerēt oriģinālas idejas un veidot labāku tagadni ar drošu skatu nākotnē.

Ja meklējat partneri, kas domā inovatīvi un strādā efektīvi, modelē mūsdienīgas programmas, izstrādā izglītības iestāžu stratēģiskos dokumentus, ievieš oriģinālas neformālas un interešu izglītības programmas, radoši izmanto IT iespējas jaunu risinājumu izstrādei, organizē izglītības un kultūras pasākumus, uzrunājiet mūs!