Notika nodarbība ar Jāni Streiču

2021. gada 9. oktobrī notika priekšlasījums „Pārdomas par saskarsmes ētiku”, kuru vadīja kinorežisors, scenārists, aktieris, Triju zvaigžņu ordeņa komandieris, LZA Goda loceklis, sabiedriskais darbinieksJānis Streičs.

J. Streičs dalījās pārdomās par cieņpilnām cilvēku savstarpējām attiecībām, minot vairākus piemērus no personīgās dzīves. Nodarbības vadītājs sniedza iedvesmojošus un noderīgus padomus par cilvēku komunikācijas modeļiem dažādos politiskajos ietvaros, par to, kā ar centību cilvēks var sasniegt personīgas uzvaras.

Nodarbības noslēgumā J. Streičs diskutēja ar nodarbības klausītājiem par dažādu cilvēku savstarpējo attiecību modeļu attēlojumu literatūras un kultūras darbos, izaicinājumiem dažādu emocionālo nokrāsu atainošanā un literāro tēlu veidošanas pamatprincipiem.

“Austrumlatvijas literārās akadēmijas” darbību nodrošina Daugavpils Universitātes Mūžizglītības, kultūras un zinātnes komunikācijas biedrība “Intelekta parks”.

“Austrumlatvijas literārās akadēmijas” programma tiek realizēta ar LR Kultūras ministrijas finansiālu atbalstu sadarbībā ar Latvijas Rakstnieku savienību.