Biedrība “Intelekta parks” Daugavpils pilsētas svētku laikā aicina godināt ģimeniskas vērtības

2022. gada 3. un 4. jūnijā Daugavpils pilsētas svētkos projekta “Daugavpils ģimeņu saknes un pēdas”, ID Nr. 2022.LV/ĢDP/132, ietvaros notiks ģimenisku vērtību godināšanas informatīvā kampaņa. Kampaņu organizēs Daugavpils Universitātes Mūžizglītības, kultūras un zinātnes komunikācijas biedrība “Intelekta parks”, tā notiks teltī Rīgas un Cietokšņa ielas krustojumā. Biedrības “Intelekta parks” teltī ikviens apmeklētājs varēs patverties no apkārtesošās burzmas un brīvā, nepiespiestā gaisotnē tiks aicināts pārdomāt savas ģimenes vērtības un dalīties tajās ar citiem.

Visi biedrības “Intelekta parks” telts viesi būs aicināti nobalsot par pamatvērtībām, kas tiek turētas cieņā un tiek koptas viņu ģimenēs, kā arī izteikt viedokli par to, kas viņiem ir ģimene. Balsošana un viedokļu izteikšana notiks visa pasākuma gaitā – aptauju veikšanas rīkā Mentimeter un uz mājas formā izveidotā mākslinieciskā stenda. Populārākās ģimeņu vērtības apmeklētāji varēs redzēt teltī izvietotajā projekcijā, bet viedokļi par ģimeni būs lasāmi uz stenda.

Informatīvās kampaņas laikā notiks arī projekta ietvaros izveidotās dokumentālās filmas “Daugavpils ģimeņu saknes un pēdas” demonstrēšana, kurā apkopoti vairāku Daugavpils ģimeņu iesūtītie video materiāli no personīgajiem arhīviem. Visu video iesūtītāji teltī saņems balvas – lielveikala DEPO dāvanu kartes.

Pilsētas svētku dalībnieki, apmeklējot projekta informatīvās kampaņas telti, varēs nofotografēties uz mākslinieciski noformētā mājas stenda fona. Telts vizuālais noformējums apmeklētājiem radīs mājas sajūtu, kurā ikviens tiek mīļi gaidīts ar siltu tējas tasi un saldumiem, un kurā vienmēr ir laiks nesteidzīgām sarunām par mūžīgajām vērtībām.

Šī publikācija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikācijas saturu atbild Daugavpils Universitātes Mūžizglītības, kultūras un zinātnes komunikācijas biedrība “Intelekta parks”.