Biedrība “Intelekta parks” aicina Daugavpils ģimenes pieteikties neformālās izglītības aktivitātēm

2022. gada 22. jūlijā Daugavpils Universitātes Mūžizglītības, kultūras un zinātnes komunikācijas biedrība “Intelekta parks” projekta “Daugavpils ģimeņu saknes un pēdas”, ID Nr. 2022.LV/ĢDP/132, ietvaros organizēs neformālās izglītības aktivitātes “Ģimenes dzīvesziņa II”.

Neformālās izglītības aktivitāšu ietvaros tiks organizētas meistarklases “Ģimenes vizuālā identitāte 21. gadsimtā”, “Ģimenes ikdienas un svētku etiķete”, dāvanu iesaiņošanas darbnīca “Svinam svētkus skaisti”, kā arī diskusija “Ģimenes bibliotēka un lasoša ģimene: nostalģija, tendences, ieguvumi”. Kopumā pasākumā piedalīsies 50 personas, kas sadalīsies grupās – katrā grupā sadarbosies latviešu un trešo valstu valstpiederīgo ģimenes. Grupas rotēs pa dažādām izglītības pasākumu norises vietām – Daugavpils Universitāti, Latgales centrālo bibliotēku un A. Pumpura skvēru.

Aktivitātēm aicinātas pieteikties latviešu un citu Latvijas etnisko kopienu ģimenes no Daugavpils. Piesakoties, jānorāda ģimenes locekļu skaits un kontaktinformācija.

Pieteikties var, rakstot uz e-pastu: saknesunpedas@gmail.com.

Vietu skaits IEROBEŽOTS! Priekšroka – ģimenēm ar bērniem.

Dalība neformālās izglītības aktivitātēs – bezmaksas!

Šī publikācija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikācijas saturu atbild Daugavpils Universitātes Mūžizglītības, kultūras un zinātnes komunikācijas biedrība “Intelekta parks”.