Aicinājums projekta „Integrācijas tilts” nūjošanas nodarbības dalībniekiem!

Daugavpils Universitātes Mūžizglītības, kultūras un zinātnes komunikācijas biedrības „Intelekta parks” projekta „Integrācijas tilts”, granta līguma Nr. PMIF/8/2019/2/02, nūjošanas nodarbības dalībnieki tiek aicināti katru nedēļu (no 2020.gada 4.septembra) piektdienās no plkst. 17:00 līdz 18:00 pievienoties DU pasniedzējas un treneres Larisas Silovas vadītajai nūjošanas grupai, lai nostiprinātu savas projekta nodarbības laikā iegūtās prasmes, saņemtu konsultācijas un iegūtu jaunus draugus DU studējošo vidū.

Pulcēšanās vieta – pie Daugavpils Universitātes sporta kompleksa Kandavas ielā 1.

Līdzi jāņem savas nūjas, jāierodas treniņdrēbēs, jo epidemioloģiskās situācijas dēļ pārģērbšanās un mantu uzglabāšanas iespējas netiks nodrošinātas.

Ja epidemioloģiskā situācija pasliktināsies un tiks ieviesti ierobežojumi nodarbību organizēšanai ārtelpās vai to dalībnieku skaitam, jūs par to informēs pasniedzēja.

Vienlaikus aicinām jūs dalīties pieredzē par saviem nūjošanas iespaidiem un personīgajiem sasniegumiem, ievietojot atsauksmes vai fotogrāfijas Facebook lapā „Trešo valstu valstspiederīgo sadarbības un atbalsta tīkls”.

Tālrunis jautājumiem un konsultācijām: 28822986

E-pasts jautājumiem un konsultācijām: intelekta.parks@inbox.lv

Publikācija sagatavota un ievietota 24/08/2020