Aicinājums pieteikties bērnu vasaras nometnei

Daugavpils Universitātes Mūžizglītības, kultūras un zinātnes komunikācijas biedrība “Intelekta parks” aicina vecākus pieteikt savus bērnus izglītojošai un piedzīvojumu vasaras nometnei “#Lidojums.lv”!

Ja Jūsu bērns vai mazbērns ir no Latvijas, bet pašreiz dzīvo un mācās ārzemēs (diasporā), aiciniet viņu pavadīt vienu neaizmirstamu vasaras nedēļu Latvijā kopā ar vienaudžiem!

Biedrības “Intelekta parks” organizētā nometne “#Lidojums.lv” piedāvā iespēju gūt neaizmirstamus iespaidus, jaunus draugus, uzlabot vai pilnveidot latviešu valodas zināšanas, piedalīties aizraujošās ekskursijās, aktīvi un radoši strādāt radošajās darbnīcās, sportot, dziedāt kopā ar pieredzējušiem, augsti kvalificētiem un entuziastiskiem pedagogiem. Esam sarūpējuši arī kādu īpašu pārsteigumu!

Nometnes virsmērķis – stiprināt diasporas bērnu un pusaudžu saikni ar Latviju un abās kultūrtelpās dzīvojošo bērnu saziņu.

Nometnes norises laiks: 23.07. – 28.07.2022.

Nometnes mērķa grupa: bērni un pusaudži līdz 18 gadiem

Nometne ir bezmaksas. Ceļa izdevumi uz Latviju vai Latvijas teritorijā netiek kompensēti.

Lai pieteiktu bērnu nometnei, jāatsūta pilns bērna vārds, uzvārds, dzimšanas datums, valsts un skola uz e-pasta adresi nometnedu@inbox.lv

Detalizēta informācija par visu nometnei nepieciešamo pēc nometnes dalībnieku nokomplektēšanas (aprīlis).

Šeit Jūs varat apskatīties spilgtākos aizvadīto gadu spilgtākos nometnes mirkļus:

https://www.youtube.com/watch?v=8C6Bef5yKgA
https://www.youtube.com/watch?v=kH-_0Rkogh8

Būsim pateicīgi, ja izplatīsiet šo informatīvo materiālu nometnes potenciālajai mērķauditorijai!

Kontaktinformācija:
mob. tālr: +37128133614
e-pasts:nometnedu@inbox.lv

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem

Par publikācijas saturu atbild Daugavpils Universitātes Mūžizglītības un zinātnes komunikācijas biedrība “Intelekta parks”